سردار نقدی در نشست خبری: مجمع عالی بسیج بزرگ‎ترین اتاق فکر ملی است/ما از جایگاه و نگاه انقلابی به موضوعات می پردازیم

سردار نقدی گفت: مجمع عالی بسیج یک اتاق فکر بزرگ ملی با 100 هزار عضو و دراختیار همه مسئولین است و گستره آن به کل کشور مربوط می‎شود.

مجمع عالی بسیج بزرگ‎ترین اتاق فکر ملی است/ما از جایگاه و نگاه انقلابی به موضوعات می پردازیم

 

به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، نشست خبری سردار محمدرضا نقدی، رییس سازمان بسیج مستضعفین با محوریت دومین همایش سراسری مجمع عالی بسیج امروز صبح در لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار شد.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تبریک ماه ربیع الاول در رابطه با نقش و اهمیت بسیج بیان کرد: بسیج یک ذخیره ملی است که برآمده از مردم و متعلق و در خدمت به مردم است. جا دارد که از این ذخیره بیشتر استفاده شود و همانطور که رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی در دیدار با بسیجیان و فرماندهان بسیج فرمودند که بسیج یک گنج است و بایستی هرچه بیشتر ما از این ظرفیت استفاده کنیم.

 

وی ادامه داد: همانطور که مستحضر هستید، بسیج سالهاست که در اقشار مختلف فعالییت خود را گسترش داده است و از 4 سال پیش برنامه ای را پیش بینی کرده که از تجمیع تخصصی همه اقشار در کنار هم بتوانیم یک ظرفیت برآورد و آسیب شناسی، کمک به برنامه ریزی و پیدا کردن راهکارهایی برای استفاده بهتر از فرصت ها و برداشتن موانع پیش روی انقلاب را در این برنامه داشته باشیم.

 

سردار نقدی از تشکیل اتاق فکری که متخصصین بسیجی را در کنار یکدیگر قرار دهد خبرداد و افزود: هدف از تشکیل این اتاق فکر برآورد از وضعیت انقلاب اسلامی و ارائه راهکار برای پیشرفت های بهتر است.

 

 سردار نقدی در ابتدای سخنان خود با اشاره به نحوه شکل گیری مجمع عالی بسیج تصریح کرد: این اقدام ابتدا از مجامع مختلف شهرستان ها شکل گرفت.

 

 

 

وی ادامه داد: هدف این مجامع که در مجمع عالی بسیج تجمیع می شود یافتن راهکار حل مشکلات کشور در همه حوزه هاست و هم‎اکنون 450 مجمع عالی در شهرستانها داریم که هر کدام دارای کمیته های تخصصی هستند و به مسئولین برای پیشبرد بهتر امور کمک می کنند.

 

 

 

 رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به تشکیل اولین همایش مجمع عالی بسیج گفت: این مجمع که با رهبر انقلاب دیدار کردند در نشست های متعدد و تخصصی در حوزه های مختلف معضلات و وضعیت کشور را در مسائل اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و روابط بین الملل بررسی کردند که مجموعه این دستاوردها به مجمع عالی بسیج مطرح می شود و اسناد این کمیسیون ها به استان و شهرستان ها ارسال شده است.

 

 

 

وی با اشاره به دومین نشست مجمع که هفته جاری برگزار می شود گفت: در این نشست 3 سند ارائه خواهد شد. این نشست رویدادی خواهد بود که مسئولین و رسانه ها باید هر سال منتظر برگزاری آن باشند.

 

 

 

وی درباره خصوصیت مجمع عالی بسیج گفت: ما از جایگاه و نگاه انقلابی به موضوعات می پردازیم و در حقیقت دیدگاه های حزبی و جناحی در تصمیم گیری های مجمع نقشی ندارد.

 

 

 

نقدی ادامه داد: مجمع عالی بسیج یک اتاق فکر بزرگ ملی با 100 هزار عضو و دراختیار همه مسئولین است و گستره آن به کل کشور مربوط می شود.

ارسال نظر